Masz pytania? Zadzwoń!

737 600 727

EKSPRESOWA NAPRAWA

Za nami tysiące/setki naprawionych telefonów i tysiące/setki obsłużonych Klientów. Wiemy jak ważny jest sprawny serwis, dlatego w SUPERNOVA SERWIS postanowiliśmy wprowadzić nową usługę - EKSPRESOWĄ naprawę. Naprawimy Twój telefon już w 30 min! 

  • Jakie usługi wykonujemy w ramach EKSPRESOWEJ naprawy?

W ramach EKSPRESOWEJ naprawy jesteśmy w stanie usunąć szereg najczęstszych usterek, które zdarzają się naszym Klientom. Zaliczamy do nich:

- Wymianę szyby wyświetlacza
- Wymianę baterii
- Wymianę wyświetlacza
- Wymianę złącza ładowania
- Wymianę szkiełka aparatu
- Wymianę tylnej klapki

 

  • Czy naprawiamy każdy model telefonu?

Ciężko wymienić wszystkie modele telefonów, które serwisujemy w SUPERNOVA SERWIS, dlatego że jest ich bardzo dużo. Zdecydowaną większość jesteśmy w stanie naprawić. Dotyczy to zarówno starszych, jak i nowszych modeli. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu weryfikacji danego modelu i usterki.

  • Jak umówić się na EKSPRESOWĄ naprawę?

EKSPRESOWA naprawa telefonu jest możliwa tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu dogodnego terminu naprawy. Oczywiście staramy się, aby termin naprawy był jak najszybszy. Możliwa jest sytuacja, że zaprosimy Cię do nas już tego samego dnia. Wszystkie szczegóły omawiamy w trakcie rozmowy telefonicznej.

Jeśli przykładowo umówimy się na godzinę 12 to prosimy o przyjście kilka minut wcześniej, ponieważ formalności mogą chwilkę potrwać, a chcemy żeby sprzęt trafił do naszego technika punktualnie.

  • Ile trwa EKSPRESOWA naprawa?

Staramy się, aby sam serwis nie trwał dłużej niż 30 min. Dodatkowo musimy jednak pamiętać, że formalności związane z oddaniem sprzętu do serwisu to kilka dodatkowych minut spędzonych u nas. Nie jest to jednak więcej niż 5-10 min. 

  • W jakich godzinach świadczymy nasze usługi?

Zapraszamy do kontaktu z nami w godzinach od 8-16. EKSPRESOWE naprawy planujemy w dogodnym terminie dla Klienta, są to jednak najczęściej godziny między 10-14

  • Czy naprawa telefonu wiąże się z utratą danych?

Nie. Żadna z napraw świadczonych w ramach EKSPRESOWEJ naprawy nie powoduje utraty danych. Uwaga!

Prosimy o czytelne wypełnienie (dużymi literami) formularza i dołączenie go do przesyłki z urządzeniem. Prosimy również o dokładny opis zgłaszanej usterki, usterki zatajone bądź pominięte będą dodatkowo wyceniane a decyzja o ich naprawie zostanie z Tobą skonsultowana. Podanie kodu blokady bądź wzoru nie jest wymagane, jednak w takim przypadku nie będziemy mieli możliwości dokładnie przetestować urządzenia w celu weryfikacji usterki oraz po dokonanej naprawie.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dane znajdujące się w pamięci urządzenia, wszelkie karty SIM, pamięci oraz akcesoria dołączone do przesyłki (etui, pokrowce, szkła hartowane).

POBIERZ FORMULARZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl