Masz pytania? Zadzwoń!

737 600 727

Kontakt
 
KONTAKT

Jeżeli potrzebujesz się z nami skontaktować w celu dokonania indywidualnej wyceny kosztów naprawy, uzyskania informacji o postępach naprawy Twojego sprzętu lub masz inne pytania, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.  Możesz skorzystać z CHATU, napisać wiadomość e-mail, a także bezpośrednio do nas zadzwonić lub przyjść do siedziby.

 
Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego.
 
Telefon: 737-600-727
 
 
Adres naszego serwisu: Supernova Serwis Oddział Rzeszów
 
ul. Śniadeckich 5
 
35-006 Rzeszów
 

Adres naszego dodatkowego punktu serwisowego:
 
Supernova Serwis 
 
Sietesz 12a
 
37-206 Sietesz
 
Wizyta po wcześniejszym kontakcie
 

Uwaga!

Prosimy o czytelne wypełnienie (dużymi literami) formularza i dołączenie go do przesyłki z urządzeniem. Prosimy również o dokładny opis zgłaszanej usterki, usterki zatajone bądź pominięte będą dodatkowo wyceniane a decyzja o ich naprawie zostanie z Tobą skonsultowana. Podanie kodu blokady bądź wzoru nie jest wymagane, jednak w takim przypadku nie będziemy mieli możliwości dokładnie przetestować urządzenia w celu weryfikacji usterki oraz po dokonanej naprawie.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dane znajdujące się w pamięci urządzenia, wszelkie karty SIM, pamięci oraz akcesoria dołączone do przesyłki (etui, pokrowce, szkła hartowane).

POBIERZ FORMULARZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl