Masz pytania? Zadzwoń!

737 600 727

SKUP ZBITYCH WYŚWIETLACZY

SKUP WYŚWIETLACZY Z PĘKNIĘTĄ SZYBKĄ


Jeżeli posiadasz telefon z pękniętą szybką wyświetlacza lub sam wyświetlacz i chcesz zarobić pozbywając się go - napisz do nas. Prowadzimy skup oryginalnych wyświetlaczy z pękniętymi szybkami. W przypadku całych telefonów, zdemontujemy wyświetlacz we własnym zakresie, a resztę telefonu zwrócimy. 

Warunki które muszą być spełnione to:

- dotyk działający na całej powierzchni wyświetlacza (wyjątkiem są wyświetlacze iPhone od modelu X w górę)

- brak czarnych plam, bad pixeli, pasków

Jesteśmy zainteresowani głównie wyświetlaczami do następujących marek:

- Samsung

- Apple (iPhone)

- Huawei

- Xiaomi

- Redmi

- Motorola

Jeśli posiadasz inne wyświetlacze warto zapytać, gdyż akurat możemy mieć na nie zapotrzebowanie. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 737-600-727, na CHACIE lub odwiedź nas w siedzibie firmy, a ustalimy cenę, sposób odbioru oraz rozliczenia.

Każdy otrzymany przez nas wyświetlacz jest dokładnie sprawdzany i testowany, a rozliczenie następuje po tej procedurze.

Wyświetlacze skupowane są w zależności od zapotrzebowania w danym czasie.


 PRZYKŁADY WYŚWIETLACZY KTÓRYCH NIE SKUPUJEMY ZE WZGLĘDU NA USZKODZENIA (PLAMKI, PASKI ITP.)  PRZYKŁADY WYŚWIETLACZY KTÓRE SKUPUJEMY (BRAK POWYŻSZYCH WAD, JEDYNIE PĘKNIĘTA SZYBKA)

Uwaga!

Prosimy o czytelne wypełnienie (dużymi literami) formularza i dołączenie go do przesyłki z urządzeniem. Prosimy również o dokładny opis zgłaszanej usterki, usterki zatajone bądź pominięte będą dodatkowo wyceniane a decyzja o ich naprawie zostanie z Tobą skonsultowana. Podanie kodu blokady bądź wzoru nie jest wymagane, jednak w takim przypadku nie będziemy mieli możliwości dokładnie przetestować urządzenia w celu weryfikacji usterki oraz po dokonanej naprawie.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dane znajdujące się w pamięci urządzenia, wszelkie karty SIM, pamięci oraz akcesoria dołączone do przesyłki (etui, pokrowce, szkła hartowane).

POBIERZ FORMULARZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl