Masz pytania? Zadzwoń!

737 600 727

O NAS
 
O nas

     Firmę Supernova Serwis tworzy grupa ludzi, którą łączy wspólna pasja - elektronika. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem zarówno w serwisowaniu sprzętu elektronicznego, jak również z zakresu regeneracji wyświetlaczy. Naszą główną spejalnością jest naprawa telefonów, która obejmuje około 60-70% wszystkich napraw. Pozostała część, to naprawy wszelkich innych sprzętów użytkowych typu: tablety, laptopy, komputery, zegarki, konsole, pady, a także większe sprzęty jak telewizory czy sprzęt audio.
     Współpracujemy z wieloma serwisami z całej Polski na zasadzie współpracy B2B i nie tylko. Prowadzimy także skup wyświetlaczy z pękniętą szybką oraz sprzedaż oryginalnych wyświetlaczy regenerowanych. Nasz główny oddział firmy mieści się w Rzeszowie na ulicy Śniadeckich 5. Dodatkowy punkt serwisowy posiadamy w miejscowiści Sietesz pod adresem Sietesz 12a, 37-206 Sietesz.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a także śledzenia nas w mediach społecznościowych:

 

Instagram:                            Facebook:                            TikTok:  

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Uwaga!

Prosimy o czytelne wypełnienie (dużymi literami) formularza i dołączenie go do przesyłki z urządzeniem. Prosimy również o dokładny opis zgłaszanej usterki, usterki zatajone bądź pominięte będą dodatkowo wyceniane a decyzja o ich naprawie zostanie z Tobą skonsultowana. Podanie kodu blokady bądź wzoru nie jest wymagane, jednak w takim przypadku nie będziemy mieli możliwości dokładnie przetestować urządzenia w celu weryfikacji usterki oraz po dokonanej naprawie.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za dane znajdujące się w pamięci urządzenia, wszelkie karty SIM, pamięci oraz akcesoria dołączone do przesyłki (etui, pokrowce, szkła hartowane).

POBIERZ FORMULARZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl